ההנהלה

ההנהלה

דן וקסמן ז"ל

ממייסדי החברה, שותף ונשיא החברה לשעבר

מר וקסמן ז"ל, היה ממייסדי החברה, שותף ונשיא החברה לשעבר. למר וקסמן ניסיון של למעלה מ-40 שנה בחברות ניהול בניה וכן ניהול מגה פרוייקטים, הן בישראל והן בחו"ל. לפני שייסד את החברה שימש מר וקסמן בתפקידי ניהול בכירים, ביניהם, מנהל כללי של חברת אשטרום בינלאומי, אחת מחברות הבניה הגדולות בישראל. למר וקסמן תואר AMP מאוניברסיטת הרווארד וכמו כן מחזיק בתואר BSc. בהנדסה אזרחית מהטכניון.

ההנהלה

ירון הופל

מנכ"ל חטיבת הבינוי

ירון החל לעבוד בחברה בשנת 2000 בהשכלתו הוא מהנדס אזרחי. כיום ירון הוא מנכ"ל חטיבת הבינוי בחברה ואחראי על ניהול כל פרויקטי הבינוי תוך עמידה ביעדים, גיוס ופיתוח הצוות, קשרי הלקוחות והפיתוח העסקי. בעבר עבד בחברת החשמל ובקרן רש"י- בתפקיד מנהל ההנדסה בצפון.

ההנהלה

אדי רוזן

סמנכ"ל חטיבת תשתיות

אדי הצטרף לחברה בשנת 2010 כאשר הוא מביא עמו ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים בתחום התשתיות ובינוי וכן ניהול כל תחום אחזקת כבישים במרחב צפון ומרכז עבור נת"י. אדי בעל תואר הנדסאי בניין ובנוסף ניהול נכסים ושמאות מקרקעין וניהול פרויקטים מתקדם PMP. בתפקידו כסמנכ"ל חטיבת תשתיות כולל אחריות על היבטים עסקיים, מקצועיים, ארגוניים, ניהוליים ועוד. את זמנו הפנוי מקדיש אדי למשפחה לדייג ולברידג'. מילה אישית של אדי: "חיה ותן לחיות"

ההנהלה

ליאת חיים

ראש צוות תכנון

ליאת הצטרפה לחברה בשנת 2013 היא בעלת תואר Bsc בהנדסה אזרחית וניסיון של 19 שנים בעבודת תאום וניהול תכנון במגוון פרויקטים, כולל קריות ממשלה, בתי משפט, מבני מגורים ומרכזים מסחריים. כיום ליאת מנהלת צוות מתאמות תכנון וכן מנהלת תכנון ורישוי של פרויקטים גדולים.

ההנהלה

רחל בנדו

מנהלת משאבי אנוש ולוגיסטיקה

רחל הצטרפה לחברה בשנת 2004 לאחר 28 שנות שירות בצה"ל. לרחל תואר ראשון במנהל עסקים. וכיום היא מנהלת את משרדי החברה, הלוגיסטיקה וכח אדם. את זמנה הפנוי היא מקדישה בעיקר למשפחה. מילה אישית מרחל : סוף מעשה במחשבה תחילה!

ההנהלה

איציק שטרן

מנכ"ל ושותף

שטרן מהנדס אזרחי עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה. בשנת 1991 הקים את השלוחה הצפונית של "וקסמן גוברין" ובשנת 1999 ייסד יחד עם השותפים את חברת "וקסמן גוברין שטרן" - ISTERN מבית וקסמן גוברין, המונה כיום למעלה מ 130 עובדים ושותפה למאות פרויקטים.

ההנהלה

סרגיי ציפורין

מנכ"ל חטיבת התשתיות

סרגי החל עבודתו בחברה ב 1992 והוא מהעובדים הראשונים ב "וקסמן גוברין שטרן" סרגי מהנדס אזרחי בעל תואר שני עם ניסיון של 38 שנים! במסגרת תפקידו כמנכ"ל חטיבת התשתיות של החברה הוא אחראי על ניהול תחום תשתיות והפיתוח העסקי של החטיבה. בשעות הפנאי עוסק בדיג, קריאת ספרים וטיולים.

ההנהלה

גיא ברנובסקי

סמנכ"ל חטיבת הבינוי

גיא הצטרף לחברה בשנת 2013, הוא בעל תואר בהנדסה אזרחית + MBA מהטכניון. בעברו כיהן כראש מדור הנדסה במנהלת פרויקטי מגורים בצה"ל, וכן ניהל פרויקטים בחברה קבלנית. בתפקידו כסמנכ"ל חטיבת הבינוי גיא אחראי על הפרויקטים בחטיבה, החל משלב התכנון ועד למסירה ושנת הבדק וכן אחריות לעמידה ביעדי החטיבה, כוח אדם – קליטה ופיתוח. מילה אישית מגיא: כדי לנתח מצב כהלכה, נסה לשים את עצמך בצד השני. שעות הפנאי של גיא מנוצלות לים, ספורט, סרטים ומוזיקה.

ההנהלה

נועה לביא

ראש צוות תכנון

נעה הצטרפה לחברה בשנת 2010 היא בוגרת B.Sc בהנדסה אזרחית. נעה אחראית על ניהול תכנון ורישוי של פרויקטים גדולים וניהול צוות מתאמות התכנון. בעברה ביצעה מספר תפקידים בענף בינוי בחיל האוויר, בחברת aviv amcgטיפלה בפרויקטי הדיור הממשלתי. לנעה ניסיון רב שנים בתאום וניהול תכנון במגוון פרויקטים, כולל תשתיות, מבני מגורים, מבני ציבור, שצ"פים ומרכזים מסחריים. לצד העבודה היא מכורה לספרים ולא תמצאו אותה בלי ספר לקריאה בכל רגע נתון. מילה אשית של נעה: "אף פעם לא ניתן לדעת כמה רחוק שינוי יכול להגיע"

ההנהלה

שולה יוספוביץ

מנהלת תחום בקרה ומכרזים

שולה הצטרפה לחברה בשנת 2009 , בהשכלתה היא הנדסאית בניין, ועורכת מבדקים פנימיים. שולה אחראית על כל ניהול מכרזי החברה, חוזים וחשבונות בתחום התשתיות, וניהול מערכת ה – SAP על כל רבדיה וניהול צוות עובדים. זמנה הפנוי מוקדש לריקודי עם, קריאה וטיולים בעולם. מילה אישית משולה "כשאתה משנה את הצורה שבה אתה מסתכל על דברים, הדברים שאתה מסתכל עליהם משתנים".

ההנהלה

רו"ח - אור ישורון

מנהל כספים

אור הצטרף לחברה בשנת 2017 הוא רו"ח ובוגר תואר ראשון בחוג לכלכלה ,אוניברסיטת חיפה.בעל ניסיון בתחום ביקורת חברות ,חשבות וניהול כספים. במסגרת תפקידו מנהל את מחלקת הנהלת חשבונות העוסקת בבקרה של הכנסות והוצאות החברה, ניהול שוטף של תזרים המזומנים, בנקים. עריכת דוחות כספיים, גבייה וספקים. אור הוא גם אבא צעיר שאת מרבית זמנו הפנוי מקדיש למשפחה.

ההנהלה

יגאל גוברין

יו"ר ושותף

מר גוברין, שהינו ממייסדי החברה, משמש כיו"ר החברה ולו ניסיון וידע טכנולוגי של למעלה מ-30 שנה בתעשיית הבניה. לפני שייסד את החברה שימש מר גוברין כסמנכ"ל הנדסה בחברת אשדר, אחת מחברות המגורים הגדולה בישראל, ולפני כן שימש בתפקידים ניהול בכירים בתחומי תכנון וניהול הנדסי עבור חברות קבלניות ויזמיות מובילות. מר גוברין מחזיק בתואר BSc. בהנדסה אזרחית מהטכניון.