אודות

אודות

iSTERN  
אי. שטרן ניהול פרויקטים הנדסיים בע”מ
iSTERN (בשמה הקודם: וקסמן-גוברין-שטרן), עוסקת בניהול, תיאום ופיקוח על תכנון וביצוע של פרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית. החברה פועלת בשתי חטיבות – בינוי ותשתיות, ומעניקה למגוון גדול של לקוחות מהמגזר הציבורי והפרטי שירותי ניהול ותאום תכנון, ניהול ופיקוח על הביצוע ובקרה וייעוץ בפרויקטים הנדסיים מגוונים, בהם מגה-פרויקטים ופרויקטים מורכבים.
הסיפור שלנו: מסניף צפוני למובילה ארצית
בשנת 1989 הקימו דן וקסמן ויגאל גוברין את חברת וקסמן-גוברין. בשנת 1991 הקים איציק שטרן את הסניף הצפוני שלה, ובשנת 1994 הפך הסניף לחברה עצמאית תחת השם הקודם “וקסמן-גוברין-שטרן ניהול פרויקטים (צפון) בע”מ” – היא iSTERN כיום. בזכות הון אנושי מקצועי ומחויב הפכה החברה למובילה בתחומה והיא פועלת בפריסה ארצית. לחברה משרדים בצפון (חיפה), במרכז (ירושלים ופתח תקווה) ובדרום (עומר), ולהצלחתה שותפים כ-150 עובדים אשר עוסקים בניהול התכנון, ניהול הביצוע ופיקוח על פרויקטים בכל רחבי הארץ. השותפים בחברה הם: דן וקסמן – יו”ר, יגאל גוברין – נשיא, ואיציק שטרן – מנכ”ל.חברת הנדסה המתמחה בניהול ופיקוח בנייה

האני מאמין שלנו

אנו מאמינים שעלינו להיות שותפים אמיצים ללקוחותינו עד להגשמת יעדיהם. אנו שואפים להיות ארגון לומד, המעצים את עובדיו, מחדש ומוביל בתחומו, וזאת על מנת לנהל פרויקטים בהצלחה ע”פ קריטריונים של זמן, תקציב ואיכות שנקבעו מראש. תפיסת הניהול של החברה נשענת על שקיפות מלאה – בכל התהליכים, מול הלקוחות, העובדים, הספקים וכל גורם אחר. לקוחותינו נמצאים תמיד במרכז – אנו מעדכנים אותם בכל שלבי הביצוע, לרבות שיתוף דוחות בקרה וביקורת המופקים במהלך שלבי הפרויקט השונים.

לקוחות החברה

עם לקוחות החברה נמנים כמעט כל הגורמים הממשלתיים הגדולים בישראל, ביניהם חברת נתיבי ישראל, רכבת ישראל, נת”ע, חברת נמלי ישראל, נמל חיפה, רשות מקרקעי ישראל, משרד השיכון, משרד המסחר והתעשייה, משרד הביטחון, החברה למשק וכלכלה של המרכז לשלטון מקומי, רשויות מקומיות וחברות עירוניות, חברות ציבוריות כגון: שיכון ובינוי נדל”ן, ביג מרכזים מסחריים, גזית גלוב ישראל, קבוצת מלירסון, קבוצת עזריאלי, קבוצת חנן מור, וכן חברות ייזום פרטיות, קבוצות רכישה ועמותות בנייה.

חברות ניהול פרויקטיםניהול ופיקוח פרויקטים בבניה

תפיסת האיכות בחברה

איכות היא ערך עליון עבורנו. אנו משלבים תהליכים של הבטחת איכות ובקרת איכות בפרויקטים השונים בהם אנו מעורבים, ומחזיקים בתקן איכות 9001:2008 ISO, כל פרויקט מלווה בתיעוד בעזרת מסמכים, בדיקות, וצילומים של הנושאים הנבדקים, וכל החומר נשמר במערכות המידע של החברה, תהליכים אלו תורמים לבצוע פיקוח יעיל ואיכותי תוך צמצום ומניעת ליקויים. חברת הנדסה iSTERN מבית וקסמן גוברין גם בעלת ניסיון בניהול פרויקטים של בניה ירוקה תוך עמידה בכל הסטנדרטים הנדרשים.